OOGAA

OOGAA

oogaalogo-header

OOGAA prekinio ženklo įkūrėja yra Didžiojoje Britanijoje gyvenanti jauna mama, dizainerė Sam Skolnik, kuri taip pat susidūrė su sunkumais maitinant savo mažąjį. Pradėjusi ieškoti įsigyti įdomesnių savo forma, spalvotų, bet tuo pačiu metu ir saugių naudoti indų bei stalo įrankių vaikui, ji pastebėjo, jog tokių prekių pasiūla yra ganėtinai skurdi. Negana to, didžioji dalis indų ir įrankių vaikams buvo nesaugūs naudoti – plastikas, iš kurio jie pagaminti, savo sudėtyje turėjo toksinų, tokių kaip BPA, kurie kenkia augančiam organizamui. Be to, maisto šildymas tokiuose induose mikrobangų krosnelėje dar greičiau paskatina toksinus išsiskirti ir patekti į organizmą.  Būtent tai ir paskatino OOGAA įkūrėją pradėti savo verslą – kartu su savo komanda ji kuria patrauklių spalvų, linksmų bei unikalių formų, saugius ir patvarius produktus kūdikiams ir mažyliams.

OOGAA gaminiai pasižymi išskirtiniu dizainu bei ryškiomis spalvomis – tai palengvina suaugusiųjų kasdienybę. Galėsite kūrybiškai bei nuotaikingai pateikti mažyliui maista ir kartu mėgautis laiku prie pietų stalo.

Aukščiausios kokybės silikonas, atitinkantis visus Europos maisto saugumo reikalavimus, yra naudojamas OOGAA produktų gamybai. Ši medžiaga  ypatinga tuo, jog neturi toksinų (tokių kaip BPA ir ftalatų), nesugeria maisto skonio bei kvapo, nedūžta, neleidžia atsirasti pelėsiui, grybeliui ar bakterijoms.

Saugūs naudoti mikrobangų krosnelėje, orkaitėje, šaldiklyje, plauti indaplovėje – tokie yra OOGAA indai, pagaminti iš silikono.

Žmogaus rankų darbas yra neatsiejama OOGAA dubenėlių bei šaukštelių gamybos dalis. Galbūt todėl jie yra gaminami taip, jog geriausiai atitiktų mūsų mažiausiųjų poreikius ir tuo pačiu būdami ekologiški tausotų gamtą/aplinką kurioje jie gyvens užaugę.   


Gamintojai

logo 10

 info@papapuga.lt

+370 600 34254

Sekite Facebook

Prenumeruokite!

Prenumeruokite Mūsų naujienlaiškį ir visada būsite informuoti apie geriausius pasiūlymus ir naujausius produktus.