Green Sprouts

Green Sprouts

gs-logo-hr3

Becky Cannon – veikli, energinga dviejų, dabar jau suaugusių dukterų mama, įkūrė iPlay kompaniją dar 1982-aisiais metais. Pabaigusi mokslus JAV, susijusius su vaikų vystymusi, ji persikėlė gyventi į Japoniją, kur toliau tęsė savo studijas ir 3 metus dirbo unikaliame Dream Window vaikų darželyje, kuris rėmėsi holistine filosofija ir ekologišku vaikų maitinimu. Šioje šalyje Becky ne tik susilaukė savo pirmagimės Emi, bet ir atrado bei išbandė nemažai išskirtinio dizaino, kokybiškų, specializuotų vaikų prekių, kurios negana to buvo pagamintos iš naturalių medžiagų. Būtent tokių savybių turinčių prekių vaikams pasiūlos stygius grįžus gyventi į JAV, paskatino Becky imtis šios veiklos ir pasiūlyti kitoms mamoms įsigyti jos pačois išbandytus produktus. Šiai dienai, iPlay kompanija siūlo ne tik indus bei įrankius vaikams, bet ir drabužius, žaislus, maisto produktus bei informacinę skiltį būsiems ir esamiems tėvams.

Sveiki ir laimingi vaikai - pagrindinis iPlay kompanijos prioritetas. Būtent dėl jų, mūsų mažųjų, gerovės dirba net 65 žmonių komanda. Remdamasi ilgamete patirtimi, ši komanda kuria ne tik patrauklaus dizaino, bet ir funkcionalius bei skatinančius vaiko vystymąsi ir kūrybiškumą produktus.

Kuo natūralesnės, vaikams saugios ir nekenksmingos, draugiškos aplinkai medžiagos – būtent šioms produktų sudedamųjų dalių savybėms skiriamas esminis dėmesys nuo pat kompanijos įkūrimo.  Visi be išimties produktai yra be BPA, PVC, formaldehido, melamino ir kitų kenksmingų sveikatai sudedamųjų dalių. Be to, visi produktų gamyboje naudojami dažai yra vandens pagrindo bei pagaminti be toksiškų tirpiklių.

Inovatyvus mąstymas, nuolatiniai moksliniai tyrimai  ir tobulėjimas – dar viena svarbi kompanijos  kasdieninės veiklos dalis. Tuo remdamasi, iPlay kuria produktus, atitinkančius griežtus saugaus naudojimo standartus.

Atsakingai pasirenkami tiekėjai – viena iš Becky verslo sėkmės paslapčių.  Becky tvirtai tiki, jog kiekvienas gamintojas privalo itin atsakingai vertinti savo tiekėjus ir renkasi tik tuos, kurie taip pat laikosi aukštų kokybės standartų, geba užtikrinti aukštą kokybę už konkurencingą kainą bei yra inovatyvūs.


Gamintojai

logo 10

 info@papapuga.lt

+370 600 34254

Sekite Facebook

Prenumeruokite!

Prenumeruokite Mūsų naujienlaiškį ir visada būsite informuoti apie geriausius pasiūlymus ir naujausius produktus.