• Parašė  PaPapūga
  • Žymėtas pagal blogas
  • Trečiadienis, 03 Sausio 2018 11:47
Nevalgiukų tema turbūt galima daug rašyti, daug dalintis patirtimi, kaip ir kokius būdus ar netgi triukus naudojame, kad mažylis pavalgytų.
Šį kartą apie lėkštutes bei jų formas. Ne veltui PaPapūgos parduotuvėje galite rasti netradicinių, tai yra su skyreliais lėkštučių. O jos pas mus apsigyveno ne be reikalo...:)
Mažas vaikas dar neatpažįsta savo emocijų, todėl nepasisekus padaryti vieno ar kito veiksmo, greitai supyksta, pradeda verkti, nebenori daryti tai, kas nepasisekė ir sukėlė neigiamas emocijas.
Ta pati situacija su valgymu. Tam tikrame amžiuje mažylis pradeda reikšti norą pats imti šaukštą ir valgyti. Įsivaizduojate koks nusivylimas ir piktumas apimtų vaikutį, jei šis bandytų paimti mėsos, daržovės gabaliuką arba ŽIRNĮ :), o jis po visą lėkštutę lakstytų ir niekaip “neužliptų” ant šaukštelio. Taigi prie stalo ištiktų katastrofa!!! :) Šaukštas skristų ant žemės, lėkštė, tikėtina, iš paskos, o apie tolimesnį sklandų valgymą jau nebūtų nei kalbos. Pažįstama situacija? :) Todėl, sklandžiam valgymui, mažylio savarankiškumo pradžios periodui ir yra sukurtos LĖKŠTUTĖS SU SKYRELIAIS :). Turime kruopščiai atrinktas OOGAA silikonines lėkštutes, kurios yra tiesiog toooobulas pasirinkimas, kai mažylis pradeda pats savarankiškai valgyti. (Lėkšutes galite pažiūrėti čia: http://bit.ly/2fpIa6G)

Kodėl būtent tokios lėkštutės? Todėl, kad:
  • turi 3 specialios, ovalios formos skyrelius, iš kurių patogu savarankiškai paimti maisto gabaliuką
  • lėkštutė yra nedūžtanti (“nesėkmės” atveju išvengsite dūžių:). O nesėkmių su mažyliais būna dėl įvairių priežasčių, ne tik dėl nepaimto žirnio :)
  • Oogaa tvirtas, bet itin malonus liesti silikonas, pagamintas be jokių toksinių medžiagų, be BPA, neskleidžiantis jokių kenksmingų medžiagų keičiantis temperatūrai (galima dėti į šaldiklį, orkaitę ar mikrobangę).
Turbūt sakytumėte: “O kam tie skyreliai, jei galima viską sudėti į įprastą dubenėlį su aukštesniais šonais?”. Galima. Bet vėlgi, ar girdėta/išgyventa situacija, kai įprastai mažyliui lyg ir patinkantis produktas, šiandien staiga pasidarė nebeskanus ir jei jis dar sumaišytas ar liečiasi prie kito jo gabaliuko lėkštėje, tai vėl gali sukelti nepasitenkinimo bangą. Todėl lėkštutė su skyreliais užbėgti nemaloniems įvykiams už akių – puikus sprendimo būdas. :) Na, o tų situacijų su augančiais mažyliais yra begalės, kiekviena mama rastų ką papasakoti.

Taip pat turime lėkštučių su skyreliais ir  jau paaugusiems vaikučiams, kurie indų nuo stalo jau nebemėto, bet turi savo nuomonę, ir nori tvarkos bei estetikos lėkštėje. Pripažinkime, visuomet yra skaniau valgyti, kai vaizdas lėkštėje kelia apetitą, o nėra sukrautas į vieną "kalną". Todėl vyresnėliams turime nuostabius bambuko indus su labai gražiais piešinėliais. Indai yra pagaminti atsižvelgiant į patogų bei estetišką valgymą. Lėkštutes galite rasti čia: http://bit.ly/2fpIa6G)


Padėkite savo mažyliui tobulėti bei eiti savarankiškumo link su teigiamom emocijom:)

Skanių ir ramių pietų!

PaPapūga
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Dalintis !

Gamintojai

logo 10

 info@papapuga.lt

+370 600 51301

Sekite Facebook

Prenumeruokite!

Prenumeruokite Mūsų naujienlaiškį ir visada būsite informuoti apie geriausius pasiūlymus ir naujausius produktus.