Pakalbėkime apie šaukštelius

Vaikiški stalo įrankiai Vaikiški stalo įrankiai
  • Parašė  PaPapūga
  • Žymėtas pagal blogas
  • Ketvirtadienis, 28 Geg 2020 00:00

Skanu nuo pirmo šaukšto: kaip išrinkti šaukštelį mažyliui

Vienas dažnesnių klausimų, kurį išgirstame iš mamų ir tėvelių: „Kokį šaukštelį rekomenduotumėte?“ Kiekvieno poreikiai ir norai yra skirtingi, todėl neskubame rekomenduoti nė vieno, kol neišsiaiškiname, ko Jums reikia. Šiame straipsnyje siūlome susipažinti su „PaPapūgos“ e. parduotuvėje esančiais vaikiškais stalo įrankiais ir išsirinkti tą šaukštelį, kuris geriausiai tiks būtent Jūsų mažyliui.

„GREEN SPROUTS“ VAIKIŠKI STALO ĮRANKIAI IŠ SAUGAUS PLASTIKOšaukšteliai_kūdikiui.jpg

„Green Sprouts“ produkcija, tai pirmieji mažylio indai. Jie rekomenduojami mažyliams nuo 6 mėnesių. Vaikiški šaukšteliai nėra labai gilūs, kad kūdikis galėtų iš šaukštelio paimti visą košę ar tyrelę. Šaukštelis kūdikiui yra nedidelis, be aštrių briaunų, puikiai tinka mažai burnytei. Taip pat „Green Sprouts“ įrankiai yra patogūs ir minkšti, kad būtų malonu juos liesti prie dantenų.
Standartinį rinkinį sudaro du ryškūs, skirtingų spalvų kokybiški silikoniniai šaukšteliai. Vienu šaukšteliu leiskite valgyti pačiam mažyliui, o antru – padėkite jam. „Green Sprouts“ valgymo įrankiai gaminami be BPA ir be PVC, be melamino, todėl galite būti ramūs, jei vaikas ilgiau burnoje laikys spalvingą šaukštą, o ne košę.

Pagrindiniai „Green Sprouts“ privalumai:
• silikoninis šaukšto galiukas yra minkštas mažylio dantenoms;
• ilgą, ergonomiškai išformuotą kotelį yra lengva paimti;
• šaukštelio atrama sukurta taip, kad valgymui skirta šaukšto dalis nesiliestų su paviršiumi ir taip būtų užtikrinama švara;
• sudėtyje nėra naftos produktų.

Šaukštelio sudėtis:
kaušelis – silikonas,
kotelis – polipropilenas.
stalo_irankiai_roziniaipuodelyje.jpgJei jūsų valgytojas jau vyresnis, „Green Sprouts“ turi stalo įrankių rinkinį, kurį sudaro peilis, šakutė ir šaukštas. Įrankių rinkinį rekomenduojame mažoms rankytėms nuo 12 mėn. Vaikiški stalo įrankiai yra puikus būdas vaiką mokyti valgymo etiketo bei įtraukti į šeimos valgymo ritualą. Mažylis galės mokytis stebėdamas suaugusiuosius, nes ir jis turės tokius pačius įrankius kaip ir visi, sėdintys prie stalo. Mažylio saugumą užtikrins tai, kad peilio briaunos nėra aštrios. Įrankiai pagaminti iš nerūdijančio plieno ir saugaus plastiko, juos galima plauti indaplovėje.

„Green Sprouts“ produkcija yra:
• hipoalerginė,
• be BPA,
• be PVC,
• be melamino,
• lengvai valoma,
• atitinka EN 14372 saugumo standartą.


„OOGAA“ ŽAISMINGI TAKTILINIAI SILIKONINIAI ŠAUKŠTELIAIFB_IMG_1585350211205.jpg

Daugiausia dėmesio „PaPapūgos“ e. parduotuvėje sulaukia „Oogaa“ šaukšteliai kūdikiams. Jie tinka mažyliams jau nuo 4 mėnesių amžiaus. Šaukšteliai yra silikoniniai, todėl jų kraštai – minkšti ir lankstūs, švelnūs jautrioms kūdikio dantenoms ir draugiški dygstantiems dantukams.

Papildomi iškilimai ant šaukštelio kotelio valgant ragina naudotis ne tik uosle, skoniu ir rega, bet ir lytėjimu. Sensoriniai šaukšteliai skatina jutiminius mažylio potyrius, o minkštas ir mažas šaukštelis puikiai tiks nedidelei ir jautriai kūdikio burnytei. Ilgas ergonomiškas šaukštelio kotas bus minkštas mažyliui ir patogus tėveliams. „Oogaa“ rinkinį sudaro du skirtingų spalvų šaukšteliai, todėl kaskart galėsite maitinti mažylį su vis kitos spalvos šaukšteliu. O juk tai kas nauja, yra kur kas įdomiau ir... skaniau!

Oogaa silikoninį šaukštelį galite rinktis su skirtinga vizualizacija: traukinuku, automobiliu, laivu ar lėktuvėliu. Šis vaikiškas šaukštelis – tobulas įrankis norint įgarsinti „tradicinius“ maitinimo garsus: „Tū-tūū, atvažiuoja traukinys!“ ar „Žirnelių krovinys pasiruošęs leistis!“ Žaismingi šaukšteliai valgymo procesą paverčia pramoga, tačiau nenukreipia dėmesio nuo patiekalo, nes juk pagrindinis žaidimo elementas čia yra maistas.

Šaukštelis nėra gilus, bet platesnis, todėl pakabinsite kaip tik reikiamą košės kiekį. Šį šaukštelį vaikas mylės tikrai ne vienerius metus – mūsų dvimetis PaPapūgiukas vis dar mielai renkasi savo pamėgtą šaukštelį - traukinuką. O ar jūs pamenate, tą vieną neryškų vaikystės prisiminimą, kai mama jums paduodą būtent TĄ puodelį ar šaukštelį? Vaikystėje pamėgtas indas ar įrankis šiltus prisiminimus gali kelti visą gyvenimą. Juk kaip gera tėvų namuose rasti pasislėpusią jūsų vaikystės detalę... Išskirtinio dizaino silikoninis „Oogaa“ šaukštelis yra būtent tokia detalė – praktiška ir patogi, bet sukurianti tik geriausius prisiminimus.

„Oogaa“ šaukštelius galima plauti indaplovėje, laikyti šaldiklyje ar sterilizuoti specialiame tam skirtame elektriniame įrenginyje.

„Oogaa“ produkcija yra:
• be BPA,
• pagaminta iš saugaus silikono,
• švelni dantenoms,
• tinkama sąlyčiui su maistu,
• atitinka EN 14372 saugumo standartą.

Nepamirškite, kad kiekvienas mažylis yra skirtingas – pradeda valgyti skirtingu metu ir daro tai skirtingai, todėl nenusiminkite, jei pirmas lėktuvėlis sėkmingai nenutūps ant nusileidimo tako, galbūt geriau pavyks į uostą įplukdyti laivą?

Skanių Jums pirmų kartų linki „PaPapūgos“ šeima!

Dalintis !

Gamintojai

logo 10

 info@papapuga.lt

+370 600 34254

Sekite Facebook

Prenumeruokite!

Prenumeruokite Mūsų naujienlaiškį ir visada būsite informuoti apie geriausius pasiūlymus ir naujausius produktus.