Apie KOKOLIO silikoninius vaikiškus indus

Vaikiški indai Vaikiški indai
 • Parašė  PaPapūga
 • Žymėtas pagal blogas
 • Trečiadienis, 15 liepos 2020 12:35

Vaiko pažintis su maistu: kaip suvaldyti skraidančias lėkštes

Vaikai aktyviai pažindinasi su aplinka, yra smalsūs, ir jie turi ypatingų gebėjimų apversti namus aukštyn kojomis, net jei nemoka vaikščioti. Dar jie turi gabumų priversti skraidyti lėkštes! Ne kosmines, o lėkštes su maistu. „PaPapūga“ žino, kaip suvaldyti lėkščių skraidinimą: tam reikės Vokietijoje pagamintų prilimpančių „Kokolio“ silikoninių indų vaikams. Savo elektroninėje parduotuvėje turime: žaismingus ir ryškius daugiafunkcinius neslystančius stalo kilimėlius, prilimpančius dubenėlius bei limpančias vaikiškas lėkštes.

Kuo ypatingi „Kokolio“ indai vaikams?80325918_2172893383020121_2511124123632009216_o.jpg

 • Pagaminti Vokietijoje iš 100 % gryno maistinio silikono;
 • taikoma griežta LFGB silikono kontrolė;
 • nėra BPA, BPS, PVC, latekso, švino, ftalatų;
 • idealiai tinka pratinant prie BLW metodo;
 • inovatyvaus ir išskirtinio dizaino;
 • lengva transportuoti;
 • pakanka išvalyti muiluotu vandeniu, saugu plauti indaplovėje;
 • galima kaitinti mikrobangų krosnelėje ir orkaitėje iki 180°C.

Kūdikio meilės maistui pradžia su žaismingais indais

Koala.jpgVokietijoje gaminami „Kokolio“ indai tinkami nuo 6 mėnesių amžiaus ir puikiai tiks smalsiems, aktyviems vaikams, kurie drąsiai žaidžia su maistu. Mažieji valgytojai dažnai parverčia lėkštes su maistu, o kartais jos netgi išmoksta skraidyti. Nuolatinį valymo maratoną galima sustabdyti su ryškiaspalviais „Kokolio“ produktais, kurie prilimpa vakuumo principu prie paviršių.  Pažiūrėkite mūsų vaizdo įrašą, kaip šauniai prilimpa ir laikosi šios silikoninės lėkštės.
Vaikas lėkštės neatlipdys, bet tėvai – nesunkiai. Tai yra daugiau nei vaikiški indai – tai saugus ir smagus būdas vaikui patirti maistą, skirti spalvas. Tėvai maitinimo metu galės net šiek tiek atsikvėpti – prilimpanti lėkštė su maistu tikrai liks ant stalo, o vyresnis vaikas, kuris užsispyrė daryti viską „aš pats“, pasijaus savarankiškas, kad gali valgyti iš indų, kurių neprilaiko tėvai.

„PaPapūga“ asortimente turime silikoninių prilimpančių lėkščių, kurių žaismingas dizainas sudomins mažąjį gurmaną. Jį tiesiog užkariaus gardus maistas iš akį traukiančių indų. Pakvieskite koalą arba varlytę pavalgyti kartu šių gyvūnų formos lėkštes pripildydami maisto produktais. Pavyzdžiui, silikoninę lėkštę „Koala“ naudokite pietums – paruoškite daržovių lazdelių, košės ar mėsos gabaliukų, priklausomai nuo jūsų mažojo gurmano poreikių. Skirtingą maistą patiekite į koalos ausis (2 po 100 ml) bei veiduką (300 ml). O į prilimpančią vieno skyriaus „Kokolio“ lėkštę „Varlė“ sudėkite vaisių asorti. Ragaukite žaisdami.

Vaikiškas dubenėlis, iš kurio skystas maistas neiškrisoranžinis_dubenėlis.jpg

„Kokolio“ neslystančios silikoninės lėkštės yra aukštesniu kraštu, todėl maistas neišbėgs pro šonus ir neiškris. Tačiau jei norite dar didesnio saugumo arba duoti vaikui skystų produktų, pavyzdžiui, jogurto, košės, rinkitės 275 ml talpos „Kokolio“ prilimpančius dubenėlius, kurie puikiai tiks patiekti kūdikiui nuo 6 mėnesių jam reikalingą porciją maisto.

Šie Vokietijoje pagaminti indai pamėgti ir vyresnių vaikų. Mūsų aktyvusis 2-metis PaPapūgiukas mielai valgo iš „Kokolio“ vaikiškų indų ir jaučiasi labai savarankiškas, kad gali juos pasiimti ir pasidėti kur tik jam patinka. Jam namų restorano erdvės visur atviros, o mes, tėvai, ramūs dėl to, kad maistas liks savo vietoje. Jei auginate vyresnį vaiką, PaPapūgų šeima rekomenduoja išbandyti šiuos nuodugniai ekstremaliomis sąlygomis išbandytus „Kokolio“ indus, kurie smagūs vaikams, o tėvams patiks, nes nereikės panaikinti nuo grindų tako iš maisto.

Spalvingi dubenėliai yra su kvadrato formos kraštais, todėl vaikas pietų pertraukėlių metu galės pajusti ir jam naujos medžiagos tekstūrą. Nieko tokio, jei tuščio dubenėlio kraštą žaismingai apkramtys manydamas, kad tai spalvingas plokščias vaisius. Atsispirti šiems dailiems indams tikrai sunku. „Kokolio“ produktai yra visiškai saugūs – atitinka griežtus Vokietijos ir Europos maisto saugumo reikalavimus (EN14372).

Rūpintis maisto „avarijomis“ nereikės – „Kokolio“ lėkštės ir dubenėliai vaikams prilimpa vakuumo principu prie lygaus ir švaraus paviršiaus. Turinys nenuskris nei ant kilimo svetainėje, nei ant baltų spintelių virtuvėje.

Neslystantis stalo kilimėlis – daugiafunkcinė priemonė vaikams

Spintelės ir kilimas švarus, o kas apsaugos stalą, kuriam tenka tiek iškęsti? Šiai misijai reikės daugiafunkcinio „Kokolio“ neslystančio stalo kilimėlio. Silikoninis prilimpantis kilimėlis „Mažoji Panda" yra universalus: ant jo padėjus indus jie nenuslys. Taip pat šį patentuotą produktą galite naudoti, kad apsaugotumėte stalą vyresnėliams užsiimant rankdarbiais – kai klijuoja, lipdo iš plastilino.

„Kokolio“ 47 x 25,5 cm dydžio kilimėlis vaikams ne tik padės išlaikyti stalą švarų, bet ir bus dailus interjero akcentas. Taigi tai tikrai daugiau nei tiesiog kilimėlis! Šį daugiafunkcinę priemonę lengva valyti – pakaks atlipdžius nuskalauti muiluotu vandeniu, o klijai, modelinas ar lipdukai pasišalins gerokai lengviau nei nuo stalo. Be to, susuktą neslystantį kilimėlį galite vežtis kur panorėję – kelionėje ar svečiuose vyresnėlio vaiko menininko ir jaunėlio gurmano suvaržyti tikrai nereikės.

„Kokolio“ silikoninės lėkštės, dubenėliai puikiai tarnaus kaip pirmieji vaiko indai. Jie rekomenduojami ir pratinant prie BLW mitybos. Neslystantis stalo kilimėlis atliks net kelias funkcijas namuose, vaikiškas dubenėlis puikiai tiks patiekti skystą maistą, o silikoninė lėkštė – ragauti keletą maisto produktų. Vaikas augs ir taps vis savarankiškesnis, todėl prilimpantys indai padės jam pačiam, be didelio tėvų rūpesčio patirti naujus dalykus.

Daugiau jokių skraidančių lėkščių!

Daugiau šioje kategorijoje: Ką padovanoti kūdikiui? »
Dalintis !

Gamintojai

logo 10

 info@papapuga.lt

+370 600 34254

Sekite Facebook

Prenumeruokite!

Prenumeruokite Mūsų naujienlaiškį ir visada būsite informuoti apie geriausius pasiūlymus ir naujausius produktus.