Parašė: 2019 Saus 20 Žymės blogas dovana
Vienas iš jautriausių ir labiausiai širdį suvirpinančių gyvenimo įvykių - vaikelio gimimas. Vienokie jausmai užplūsta kai gimsta jums kūdikis, kitokie jausmai - kai kūdikio susilaukia draugė.
Taip norisi kuo greičiau čiupti rankinuką ir lėkti pas ją aplankyti, apkabinti ir pasveikinti sulaukus stebuklėlio! O kaip dovanos??? Taip norisi padovanoti kažką mielo ir gražaus :) Taigi, apie palankynų dovanas...
Visiškai sutinku su jumis, kad mielas, pliušinis, mažytis meškiukas yra taaip gražu ir miela. :) Sutinku, kad taaaip smagu nupirkti kūdikiui gražų rūbelį. :) Jums tokia dovana atrodo miela? Na, tai ir pirkite, viskas tvarkoje! Kaip sakoma "svarbu su meile ir iš širdies".

Skaityti daugiau ...

Parašė: 2018 Birž 15 Žymės blogas
Mes nesame išskirtinė sveikuolių, žaliavalgių ar vegetarų šeima. Negaminu pasikabinusi mitybos piramidės panosėje ir vaikams jos nerodau kas rytą, kad žinotų kas yra sveikai maitintis:)
Man pakanka ją žinoti ir stengtis bei norėti stengtis ja vadovautis, o jei ir nepavyksta, tai baisiai dėl to nepergyvenu. :)

Skaityti daugiau ...

Parašė: 2018 Saus 03 Žymės blogas
Nevalgiukų tema turbūt galima daug rašyti, daug dalintis patirtimi, kaip ir kokius būdus ar netgi triukus naudojame, kad mažylis pavalgytų.
Šį kartą apie lėkštutes bei jų formas. Ne veltui PaPapūgos parduotuvėje galite rasti netradicinių, tai yra su skyreliais lėkštučių. O jos pas mus apsigyveno ne be reikalo...:)

Skaityti daugiau ...

Gamintojai

logo 10

 info@papapuga.lt

+370 600 51301

Sekite Facebook

Prenumeruokite!

Prenumeruokite Mūsų naujienlaiškį ir visada būsite informuoti apie geriausius pasiūlymus ir naujausius produktus.