Blogas

Parašė: 2020 Lapk. 12 Žymės blogas

Kaip plauti "PaPapūga" el. parduotuvėje įsigytus vaikiškus silikoninius indus 

Jei savo namuose renkatės silikoninius vaikiškus indus, jūs ne tik saugote mažylio sveikatą, sutaupote pinigus, bet ir tausojate gamtą. Kartą įsigijus vaikiškų indų iš silikono, jie tarnaus jums amžinai, todėl nereikės jų nuolat keisti, teršti gamtos ir leisti laiko ir pinigų parduotuvėse. Silikono indai – lėkštės, puodeliai, įrankiai – yra saugūs net kūdikiams, jie išlaiko savo formą, nedūžta ir yra ilgaamžiai. Jie puikiai tinka, jei vadovaujatės „zero waste“ gyvenimo būdu.

Mūsų parduodami „Kokolio“, „Green Sprouts“ ir „Oogaa“ saugūs vaikiški silikoniniai indai gali tarnauti ilgus metus ir atrodys vis dar kaip nauji. Drąsiai galėsite perleisti vyresnėlio silikoninį indą jaunėliui broliui arba jaunesnei sesei, arba pats mažylis galės ilgai mėgautis maistu iš savo mylimų silikoninių indų.

Tačiau net ir tokiems geriems produktams reikalinga tinkama priežiūra. Dalijamės patarimais, kaip saugiai ir nekenkiant nei mažylio sveikatai, nei gamtai, prižiūrėti silikoninius indus.

Skaityti daugiau ...

Parašė: 2020 Lapk. 08 Žymės blogas

Valgykite ir žaiskite: vaikiški indai meilei maistui nuo pirmo kąsnio

Mes, PaPapūgų šeima, esame tikri maisto gurmanai. Mėgstame valgyti skaniai ir įvairiai. Net ir mūsų 2-metis PaPapūgiukas žino savo mėgstamiausius patiekalus, kuriuos valgo iš vaivorykštes spalvas atkartojančių silikoninių OOGAA indų – dubenėlių, lėkščių.

PaPapūgų šeima linki, kad visi mažieji atrastų savo mėgstamiausius skonius ir jais mėgautųsi iš ne tik saugių, bet ir žaismingų indų, nes maistas yra šventė. „PaPapūgos“ asmeniškai išbandė ir į savo elektroninę parduotuvę atrinkome visą OOGAA indų kolekciją: dubenėlius su dangteliais, lėkštes, šaukštelius, stalo kilimėlius.

OOGAA vaikiški indai ir įrankiai gaminami iš saugaus silikono, jie tinkami naudoti orkaitėje ar mikrobangų krosnelėje, laikyti šaldytuve ir šaldiklyje ar plauti indaplovėje. Jie nesugeria maisto kvapo, neleidžia atsirasti pelėsiui, grybeliui ar bakterijoms, o įrankiams ir indams gaminti naudojamas aukščiausios klasės silikonas atitinka Europos maisto saugumo reikalavimus.

Skaityti daugiau ...

Parašė: 2020 Spal. 06 Žymės blogas

Vaiko pažintis su maistu: kaip suvaldyti skraidančias lėkštes

Vaikai aktyviai pažindinasi su aplinka, yra smalsūs, ir jie turi ypatingų gebėjimų apversti namus aukštyn kojomis, net jei nemoka vaikščioti. Dar jie turi gabumų priversti skraidyti lėkštes! Ne kosmines, o lėkštes su maistu. „PaPapūga“ žino, kaip suvaldyti lėkščių skraidinimą: tam reikės Vokietijoje pagamintų prilimpančių „Kokolio“ silikoninių indų vaikams. Savo elektroninėje parduotuvėje turime: žaismingus ir ryškius daugiafunkcinius neslystančius stalo kilimėlius, prilimpančius dubenėlius bei limpančias vaikiškas lėkštes.

Skaityti daugiau ...

Gamintojai

logo 10

 info@papapuga.lt

+370 600 34254

Sekite Facebook

Prenumeruokite!

Prenumeruokite Mūsų naujienlaiškį ir visada būsite informuoti apie geriausius pasiūlymus ir naujausius produktus.