Blogas

Parašė: 2021 Liepa 13 Žymės blogas

 

Spalvos suteikia kasdienybei skonio ir įvairovės. Mus džiugina skaisti saulė, spalvingi gėlių žiedai. Suaugusiems spalvos reikalingos parodyti nuotaiką, statusą. Vadovas juodu kostiumu sukurs rimtą įvaizdį, moteris balta suknele – lengvumą, ramybę. O vaikams spalvos turi lemiamą reikšmę lavinant jų pažintinius ir motorinius įgūdžius.

Vaikus natūraliai traukia ryškios, aiškios spalvos. Psichologai sako, kad nors 18 mėnesių sulaukę vaikai jau atpažįsta pagrindines spalvas, bet tik nuo 3 metų ima įvardyti bent vieną jų. Taigi spalvas jūsų vikruolis pažįsta, tik galbūt dar nemoka pasakyti. O jūs galite jam padėti. Švelniai mokykite ne tik rodydami lavinimo knygutes, žaisdami ryškiais žaislais, bet ir įtraukdami spalvingą maistą į spalvų karalystės pažinimo kelionę. Saldžios raudonos, mėlynos, violetinės uogos, traškios oranžinės morkos, puri gelsva košė – skanu, bet gardžiausia iš spalvingų indų.

Skaityti daugiau ...

Parašė: 2020 Lapk. 12 Žymės blogas

Kaip plauti "PaPapūga" el. parduotuvėje įsigytus vaikiškus silikoninius indus 

Jei savo namuose renkatės silikoninius vaikiškus indus, jūs ne tik saugote mažylio sveikatą, sutaupote pinigus, bet ir tausojate gamtą. Kartą įsigijus vaikiškų indų iš silikono, jie tarnaus jums amžinai, todėl nereikės jų nuolat keisti, teršti gamtos ir leisti laiko ir pinigų parduotuvėse. Silikono indai – lėkštės, puodeliai, įrankiai – yra saugūs net kūdikiams, jie išlaiko savo formą, nedūžta ir yra ilgaamžiai. Jie puikiai tinka, jei vadovaujatės „zero waste“ gyvenimo būdu.

Mūsų parduodami „Kokolio“, „Green Sprouts“, „Innobaby", „Kooleco"  ir „Oogaa“ saugūs vaikiški silikoniniai indai gali tarnauti ilgus metus ir atrodys vis dar kaip nauji. Drąsiai galėsite perleisti vyresnėlio silikoninį indą jaunėliui broliui arba jaunesnei sesei, arba pats mažylis galės ilgai mėgautis maistu iš savo mylimų silikoninių indų.

Tačiau net ir tokiems geriems produktams reikalinga tinkama priežiūra. Dalijamės patarimais, kaip saugiai ir nekenkiant nei mažylio sveikatai, nei gamtai, prižiūrėti silikoninius indus.

Skaityti daugiau ...

Parašė: 2021 Rugs. 18 Žymės blogas

Skanu nuo pirmo šaukšto: kaip išrinkti šaukštelį mažyliui

Vienas dažnesnių klausimų, kurį išgirstame iš mamų ir tėčių: „Kokį šaukštelį rekomenduotumėte?“ Kiekvieno poreikiai ir norai yra skirtingi, todėl neskubame rekomenduoti nė vieno, kol neišsiaiškiname, ko Jums reikia. Šiame straipsnyje siūlome susipažinti su „PaPapūgos“ e. parduotuvėje esančiais vaikiškais stalo įrankiais ir išsirinkti tą šaukštelį, kuris geriausiai tiks būtent Jūsų mažyliui.

Skaityti daugiau ...

Gamintojai

logo 10

 info@papapuga.lt

+370 600 34254

Sekite Facebook

Prenumeruokite!

Prenumeruokite Mūsų naujienlaiškį ir visada būsite informuoti apie geriausius pasiūlymus ir naujausius produktus.