Blogas

Parašė: 2020 Lapk. 12 Žymės blogas

Kaip plauti "PaPapūga" el. parduotuvėje įsigytus vaikiškus silikoninius indus 

Jei savo namuose renkatės silikoninius vaikiškus indus, jūs ne tik saugote mažylio sveikatą, sutaupote pinigus, bet ir tausojate gamtą. Kartą įsigijus vaikiškų indų iš silikono, jie tarnaus jums amžinai, todėl nereikės jų nuolat keisti, teršti gamtos ir leisti laiko ir pinigų parduotuvėse. Silikono indai – lėkštės, puodeliai, įrankiai – yra saugūs net kūdikiams, jie išlaiko savo formą, nedūžta ir yra ilgaamžiai. Jie puikiai tinka, jei vadovaujatės „zero waste“ gyvenimo būdu.

Mūsų parduodami „Kokolio“, „Green Sprouts“, „Innobaby", „Kooleco"  ir „Oogaa“ saugūs vaikiški silikoniniai indai gali tarnauti ilgus metus ir atrodys vis dar kaip nauji. Drąsiai galėsite perleisti vyresnėlio silikoninį indą jaunėliui broliui arba jaunesnei sesei, arba pats mažylis galės ilgai mėgautis maistu iš savo mylimų silikoninių indų.

Tačiau net ir tokiems geriems produktams reikalinga tinkama priežiūra. Dalijamės patarimais, kaip saugiai ir nekenkiant nei mažylio sveikatai, nei gamtai, prižiūrėti silikoninius indus.

Skaityti daugiau ...

Parašė: 2021 Vas. 03 Žymės blogas

Vaiko pažintis su maistu: kaip suvaldyti skraidančias lėkštes

Vaikai aktyviai pažindinasi su aplinka, yra smalsūs, ir jie turi ypatingų gebėjimų apversti namus aukštyn kojomis, net jei nemoka vaikščioti. Dar jie turi gabumų priversti skraidyti lėkštes! Ne kosmines, o lėkštes su maistu. „PaPapūga“ žino, kaip suvaldyti lėkščių skraidinimą: tam reikės Vokietijoje pagamintų prilimpančių „Kokolio“ silikoninių indų vaikams. Savo elektroninėje parduotuvėje turime: žaismingus ir ryškius daugiafunkcinius neslystančius stalo kilimėlius, prilimpančius dubenėlius bei limpančias vaikiškas lėkštes.

Skaityti daugiau ...

Parašė: 2021 Vas. 02 Žymės blogas

Saugūs vaikiški indai – sklandi kelionė į skonių pasaulį

PaPapūgų šeima – keliautojai, atradėjai ir praktikai. Kas atsiduria mūsų parduotuvėje yra išbandyta ir patvirtinta. Esame lyg kokie kolumbai, kurie atranda naujas žemes ir dalijasi atradimais su Jumis. Vienas iš mūsų vaikiškų indų atradimas – „Green Sprouts“ produkcija.

„Green Sprouts“ indai vaikams gaminami iš saugaus silikono, jie funkcionalūs ir patogūs naudoti kasdien. Kūrėjai puikiai supranta tėvų užimtumą ir siekia palengvinti mūsų visų kasdienybę, o mažuosius per pirmuosius gyvenimo metus maloniai sudominti maistu. Primaitinimo kelionė bus sklandesnė su „Green Sprouts“ silikoniniais indais vaikams. Tausojantiems aplinką, tai labai geras pasirinkimas, nes indai naudojami ir vyresnių vaikų, kaip kad mūsų 2-mečio PaPapūgiuko.

Skaityti daugiau ...

Gamintojai

logo 10

 info@papapuga.lt

+370 600 34254

Sekite Facebook

Prenumeruokite!

Prenumeruokite Mūsų naujienlaiškį ir visada būsite informuoti apie geriausius pasiūlymus ir naujausius produktus.