Blogas

Parašė: 2020 Liepa 27 Žymės blogas

Saugūs vaikiški indai – sklandi kelionė į skonių pasaulį

PaPapūgų šeima – keliautojai, atradėjai ir praktikai. Kas atsiduria mūsų parduotuvėje yra išbandyta ir patvirtinta. Esame lyg kokie kolumbai, kurie atranda naujas žemes ir dalijasi atradimais su Jumis. Vienas iš mūsų vaikiškų indų atradimas – „Green Sprouts“ produkcija.

„Green Sprouts“ indai vaikams gaminami iš saugaus silikono, jie funkcionalūs ir patogūs naudoti kasdien. Kūrėjai puikiai supranta tėvų užimtumą ir siekia palengvinti mūsų visų kasdienybę, o mažuosius per pirmuosius gyvenimo metus maloniai sudominti maistu. Primaitinimo kelionė bus sklandesnė su „Green Sprouts“ silikoniniais indais vaikams. Tausojantiems aplinką, tai labai geras pasirinkimas, nes indai naudojami ir vyresnių vaikų, kaip kad mūsų 2-mečio PaPapūgiuko.

Skaityti daugiau ...

Parašė: 2020 Liepa 16 Žymės blogas

Lankome naujagimį: ką originalaus padovanoti vaiko susilaukusiai šeimai

Vaikelio gimimas – naujas etapas šeimos ir artimiausių giminaičių, draugų gyvenime. Tapote teta, jūsų geriausia draugė nuo mokyklos laikų susilaukė pirmagimio? Sveikiname ir šeimą su nauju pasaulio žmogumi, ir jus! Į palankynas įprastai vykstama su dovana. Jų gali būti įvairiausių – nuo labai praktiškų iki daiktų vaiko ateičiai.

Ką dovanoti lankant naujagimį ir jo šeimą?

Variantų būna įvairių. Žaislai, drabužiai, pinigai, dovanų čekiai, taupyklės vaiko ateičiai, priežiūros priemonės.

Neretai skubame į drabužių parduotuves rinkti šliaužtinukų, kombinezonų ar kepuryčių, nes norime papildyti vaiko drabužių spintą. Tačiau prieš tai įsitikinkite, ar tėvai nėra „paveldėję“ drabužių iš savo giminaičių vaikų, ir patys nupirkę papildomų drabužėlių. Vaikai taip greitai auga, kad jūsų atsakingai išrinkto drabužio vaikas gali net nespėti apsivilkti. Saugus pasirinkimas – dovanų kuponai ar čekiai vaikų prekių parduotuvėje, bet, pripažinkime, tai nėra originalu.

Kaip išrinkti praktišką, bet kartu neįprastą dovaną kūdikiui?

Skaityti daugiau ...

Parašė: 2020 Liepa 15 Žymės blogas

Vaiko pažintis su maistu: kaip suvaldyti skraidančias lėkštes

Vaikai aktyviai pažindinasi su aplinka, yra smalsūs, ir jie turi ypatingų gebėjimų apversti namus aukštyn kojomis, net jei nemoka vaikščioti. Dar jie turi gabumų priversti skraidyti lėkštes! Ne kosmines, o lėkštes su maistu. „PaPapūga“ žino, kaip suvaldyti lėkščių skraidinimą: tam reikės Vokietijoje pagamintų prilimpančių „Kokolio“ silikoninių indų vaikams. Savo elektroninėje parduotuvėje turime: žaismingus ir ryškius daugiafunkcinius neslystančius stalo kilimėlius, prilimpančius dubenėlius bei limpančias vaikiškas lėkštes.

Skaityti daugiau ...

Gamintojai

logo 10

 info@papapuga.lt

+370 600 34254

Sekite Facebook

Prenumeruokite!

Prenumeruokite Mūsų naujienlaiškį ir visada būsite informuoti apie geriausius pasiūlymus ir naujausius produktus.