+370 600 51301

PaPapūga

Kas mes

PaPapūga – tai aš ir mano du papūgiukai: 1 metų dukrytė ir 3 metų sūnelis. Turbūt visoms mamoms labai gerai žinoma situacija, kai jūsų mažylis vieną dieną tiesiog atsisako valgyti. Taip nutiko ir man. Na, kas čia tokio atrodytų, tiesa? Gal neskanu...? Gal vaikui norisi kažko kito...? Gal nuobodu...? Nuobodu?! Negali būti nuobodu! Pamenu, ko tik nedariau, kad tik įsiūlyčiau išrankiajam mažyliui kąsnelį po kąsnelio – ir dainavau, ir šokau, ir lėktuvėliu, meškiuku, nykštuku ir dar begale kitų personažų patapau. Diena po dienos tokių atsisakymų valgyti, tvirtai nusprendžiau – viskas, gana, reikia ieškoti sprendimo! Esama pasiūla jau buvo daugiau mažiau išbandyta ir visgi nepateisino lūkesčių – na netapo valgymas malonia rutina  nors tu ką. :)

Ir visgi, išeitį radau! Tvirtai žinojau ko ieškau -  t.y. išskirtinių, dar nematytų  ir svarbiausia saugių naudoti indų savo mažyliams, tačiau paieška pareikalavo nemažai laiko bei pastangų. Tikslas buvo, kad kiekvienas atsisėdimas prie stalo būtų smagus, patrauklus, žaismingas. Sprendžiant iš mano “nevalgiuko” noro valgyti iš naujos lekštutės, manau, kad mano paieškos tikrai sėkmingos. :) 

Ką siūlo PaPapūga?

Mielieji svetainės lankytojai, PaPapūga kedena savo spalvotą uodegą ir skrenda Jums į pagalbą! Ši elektroninė parduotuvė skirta ne tik tėveliams, turintiems vaikučių, bet ir tiems, kurie ieško naudingos bei praktiškos dovanos. PaPapūgos misija – taupyti Jūsų laiką, skirtą indų bei įrankių vaikams paieškoms ir vaikščiojimui po parduotuves – geriau jį praleiskite su šeima pasinaudodami mano patirtimi. :)

PaPapūgos elektroninėje parduotuvėje rasite vienus iš populiariausių pasaulyje bei vaikų pamėgtus  OOGAA, Green Sprouts, Munchkin ir kitų firmų linksmus, išskirtinio dizaino, aukštos kokybės ir saugius indus bei stalo įrankius vaikams.  Šie indai bei stalo įrankiai vaikams ne tik patrauklūs akiai, bet ir itin kokybiški – visi gaminiai  atitinka maisto saugumo reikalavimus,  be BPA, ftalatų bei žinoma saugūs naudoti mūsu mažiesiems.

Kad valgyti būtų smagu!

Gamintojai

logo 10

 info@papapuga.lt

+370 600 51301

Sekite Facebook

Prenumeruokite!

Prenumeruokite Mūsų naujienlaiškį ir visada būsite informuoti apie geriausius pasiūlymus ir naujausius produktus.