Apie mus

PaPapūga

Kas mes? 
PaPapūgos šeimynėlę sudaro penki PaPapūgiukai: tėveliai, 11 metų jau ūgtelėjęs PaPapūginas, 2 metų mažylis PaPapūgiukas ir mūsų ilgauodegis juodulis katinas. Taip taip, katinas taip pat priklauso mūsų PaPapūgos šeimynai .

Augindami vaikus, skaitome arba pradedame skaityti maisto prekių etiketes, ieškome kokybiškų prekių mažiesiems, dar geriau, kai tos prekės būna kuo labiau natūralios, saugios, perdirbamos, kad kuo mažiau būtų teršiama gamta. Tokiais tėvais tapome ir mes. Mums svarbu yra iš kokių indų valgyti, kokias gertuves naudoti, bei saugoti ir tausoti mūsų gamtą. 


Ką siūlo PaPapūga?

Mielieji svetainės lankytojai, PaPapūga kedena savo gražiąją spalvotą uodegą ir skrenda Jums į pagalbą siūlydama kokybiškus indus mažiesiems! Ši vaikiškų prekių elektroninė parduotuvė skirta ne tik tėveliams, turintiems vaikučių, bet ir tiems, kurie ieško naudingos bei praktiškos dovanos. 

PaPapūgos misija – taupyti Jūsų laiką, skirtą indų bei įrankių vaikams paieškoms ir vaikščiojimui po parduotuves – geriau jį praleiskite su savo šeima aplankydami parkus, vaikų žaidimų aikšteles. 

PaPapūgos vaikiškų prekių elektroninėje parduotuvėje rasite vienus iš populiariausių pasaulyje bei vaikų pamėgtus OOGAA, Green Sprouts, KOKOLIO ir kitų firmų linksmus, išskirtinio dizaino, aukštos kokybės ir saugius indus bei stalo įrankius vaikams.  Šie indai bei stalo įrankiai vaikams ne tik patrauklūs akiai, bet ir itin kokybiški – visi gaminiai  atitinka maisto saugumo reikalavimus,  be BPA, ftalatų bei, žinoma, saugūs naudoti mūsų mažiesiems.

Kad valgyti būtų smagu!

Gamintojai

logo 10

 info@papapuga.lt

+370 600 34254

Sekite Facebook

Prenumeruokite!

Prenumeruokite Mūsų naujienlaiškį ir visada būsite informuoti apie geriausius pasiūlymus ir naujausius produktus.