• Parašė  PaPapūga
  • Žymėtas pagal blogas dovana
  • Sekmadienis, 20 Sausio 2019 17:40
Vienas iš jautriausių ir labiausiai širdį suvirpinančių gyvenimo įvykių - vaikelio gimimas. Vienokie jausmai užplūsta kai gimsta jums kūdikis, kitokie jausmai - kai kūdikio susilaukia draugė.
Taip norisi kuo greičiau čiupti rankinuką ir lėkti pas ją aplankyti, apkabinti ir pasveikinti sulaukus stebuklėlio! O kaip dovanos??? Taip norisi padovanoti kažką mielo ir gražaus :) Taigi, apie palankynų dovanas...
Visiškai sutinku su jumis, kad mielas, pliušinis, mažytis meškiukas yra taaip gražu ir miela. :) Sutinku, kad taaaip smagu nupirkti kūdikiui gražų rūbelį. :) Jums tokia dovana atrodo miela? Na, tai ir pirkite, viskas tvarkoje! Kaip sakoma "svarbu su meile ir iš širdies".
O realybė tokia... Dažniausiai leliukai tiek gauna tų pliušinių žaisliukų, kad tie grožiai tiesiog guli kamputyje ir renka dulkes. Nes kūdikiui pliušinuko nepaduosi, įsidės į burnytę, prisivalgys pūkų, o kai paaugs, žaisliukas bus tiek pririnkęs dulkių, kad mama tikrai nebenorės savo mažyliui jo duoti.
Drabužėliai - puiki dovana, jei pataikai su dydžiu, sezonu ir apskritai mamos skoniu :) :) :) Plius, belaukiant kūdikio, mamos jau būna prašlavusios kūdikių prekių parduotuves ir drabužėlių prisipirkusios kokiems 3 vaikams :) :) :)
Todėl siūlyčiau dovanoti tikrai praktiškas dovanas ir ne ką "grožiu" prastesnes nei žaisliukai ar drabužėliai.
Dovanokite indus! 
Tikrai taip!
Ir žinot, dovanodami vaikiškus indukus neprašausite, nustebinsite, būsite originalūs, o svarbiausiai žinosite, kad jūsų dovana nedulkės kamputyje, o puikiai pasitarnaus vaiko kasdienybėje. Patikėkite, reta kuri mama besilaukdama kūdikio ir pirkdama jam kraitelį, galvoja apie maitinimo etapą. O šis etapas taip greitai ateina. 
Padėkite savo draugei pasiruošti "pirmųjų košių" etapui, padovanokite visa, ko prireiks kūdikio pirmoms košytėms ar savarankiško valgymo pradžiai.
Nežinote ko gali prireikti? 
Štai sąrašas:
- dubenėlis (nedidelis, nedūžtantis. Maitinant neretai būna "avarijų", todėl labai svarbu, kad indai būtų atsparūs dūžiams). Dubenėlius galite peržiūrėti čia: https://bit.ly/2Mguw6y
- šaukšteliai https://bit.ly/2FCjgkn
- neperšlampamas seilinukas (kūdikis visuomet bus sausas). Seilinukai čia: https://bit.ly/2DnEd0k
- pagal amžių pritaikyta kūdikio gertuvė. Gertuvės čia: https://bit.ly/2FDsLzM
- medvilniniai seilinukai https://bit.ly/2RWIFuL
- šviežio maisto maitintuvas (tai toks super daikčiukas, į kurį dedasi šviežio vaisiaus ar daržovės gabaliukas, uogos ar sausainukas. Saugiai uždaromas. Maisto gabaliukai idėti į tinklelį, per kurį kūdikėlis iščiulpia vaisiaus/daržovės sultis, bet be grėsmės atsikąsti ir užspringti. Tobulas dalykėlis!) https://bit.ly/2REJVn9
- termosas (mama turės kur įdėti kūdikiui maistelį einant pasivaikčioti ar važiuojant į kelionę) https://bit.ly/2AWuxYL

PaPapūga el. parduotuvėje galite rasti visko, ko reikia "stalo reikalams". :)
Ruošiame dovanų rinkinius ar galite komplektuotis patys.

Reikalinga pagalba ar patarimas?
Kreipkitės, mielai padėsiu:) Pasidalinsiu savo patirtimi, ką ir kokiu kūdikio gyvenimo tarpsniu geriausiai naudoti iš indų:)

Su linkėjimais PaPapūga
Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)
Daugiau šioje kategorijoje: « Mūsų kelias į teisingesnę mitybą
Dalintis !

Gamintojai

logo 10

 info@papapuga.lt

+370 600 51301

Sekite Facebook

Prenumeruokite!

Prenumeruokite Mūsų naujienlaiškį ir visada būsite informuoti apie geriausius pasiūlymus ir naujausius produktus.